הצטרפו אלינו!
עדכונים היישר למייל

הכניסו כתובת דואר

קישורים
Watch videos at Vodpod and more of my videos
Video Production Blogs - BlogCatalog Blog Directory

ארכיון לקטגוריית ‘סרטונים ויראליים’

חולצות גבירותיי, חולצות!

21 בפברואר, 2010

Rhett&Link הם צמד קומיקאים מצפון קרוליינה, העונים לשמות רד מק'לפלפין ולינק או'ניל, שבשבועיים האחרונים שיגעו את עולם הוידאו האינטרנטי עם הלהיט הויראלי "מלחמת הטי-שירט'ס". רט וניל היו כוכבי Youtube די מוכרים לכל מי שבקיא בתחום, אבל הלהיט החדש, שזכה לכמעט 2 מליון צפיות בשבועיים, הפך אותם לפופולאריים מתמיד.

השניים, חברי ילדות, סיפרו כי הרעיון הייחודי לסרטון ה- T-SHIRTS נולד כשהם עברו לגור ביחד (כשותפים, מה חשבתם?..), ועשו סדר בארונות הבגדים שלהם, שם מצאו עשרות חולצות טי-שירטס שאין בהן שימוש. הם לקחו את החולצות שהיו אמורות ללכת לזבל והוסיפו חדשות עד שהגיעו ל- 222.

את קטעי סרטון האנימציה הם פשוט הדפיסו על החולצות – והתוצאה המרהיבה והמקורית לפניכם:

לשנה החדשה – כל מה שצריך זו אהבה

30 בדצמבר, 2009

כשמדברים על העוצמה של תוכן וידאו באינטרנט בעידן ה- WEB2.0, אולי אין דוגמא טובה יותר מהפרויקט הזה.

ב 7 דצמבר 2009 בשעה 1:30 בצהרים (שעון גריניץ'), הזמינה רשת בתי הקפה העולמית "סטארבקס", מוזיקאים מכל רחבי העולם לשיר שיר מסוים ביחד בזמן נתון. השיר היווה, חלק מפרויקט העלאת המודעות לאיידס באפריקה.

בתיזמון ממוקד ומרהיב, ניגנו ושרו מוזיקאים מ-156 מדינות, את "All you Need is Love" של הביטלס. קטעי הוידאו זרמו ישירות לאתר המיוחד שנבנה לצורך הפרויקט  StarbucksLoveProject.com , והטובים שביניהם נאספו לקליפ המוצג לפניכם שזכה ב- 3 שבועות ליותר מ- 200 אלף צפיות.

גולשים עדיין יכולים להיכנס לאתר, ובלחיצת כפתור להקליט את עצמם (במצלמת האינטרנט) שרים את הביטלס.עבור כל VOICE, סטארבקס תתרום עוד 5 סנט למלחמה במחלת האיידס באפריקה, שגובה כמעט מיליון קורבנות בשנה.

בסטארבקס מספרים שלא חזו את ההיענות העצמוה לפרויקט. המשתתפים הגדילו לעשות ובמקרים רבים צילמו את עצמם בתלבושות מסורתיות על רקע נופים מוכרים המייצגים את ארצם.

הצפיה בסרטון. קצת מזכירה את מה שהרגשנו בפרויקטים מוסיקליים אחרים, כמו במופע ה- "LIVE-AID" או בשיר We Are The World. רק שכאן לא מדובר במוזיקאים מפורסמים, אלא באנשים אנונימיים כמונו  – מה שמחזק את תחושות ההזדהות.

גם אם זאת לא הייתה כוונתם המקורית, סטארבקס שברו שיא גינס כשיצרו את ה"שיר הרב-לאומי ביותר". כריס ברוזו, סגן נשיא סטארבאקס, אמר על הפרויקט: "הצטרפות אנשים מרחבי העולם באמצעות מוסיקה מעוררת את התחושה של אהבה. כולם רוצים להיות שותפים לעניין". ואני אומרת: "האינטרנט לוקח את הרצון ומוציאו אל הפועל". ועל כך נאמר שוב: "יש רשת"(-:
שנה אזרחית מצוינת לכם אזרחי הרשת באשר אתם!
מ- Hi-D

קמפיין וידאו ויראלי חדש של דמי מור – מריח טוב. תמונת השער? הרבה פחות…

26 בנובמבר, 2009

דמי מור פתחה שלשום בקמפיין אינטרנט ויראלי עבור הבושם החדש שלה ושל הלנה רובינשטיין – Wanted. לצורך כך הקימה מור ערוץ יוטיוב אליו העלתה סרטון בו היא מבקשת מהגולשים לשלוח לה סרטונים בהם הם מספרים מה היו רוצים אצל גבר או אישה.

דמי מור מוכרת בעולם כפרזנטורית של הלנה רובינשטיין עוד משנת 2007 והיא עושה עבורם עבודה נפלאה, מקצועית ותדמיתית. היא כבר הצטלמה עם מוצרי החברה, עפעפה עיניים ופישקה שפתיים בכל פוזה אפשרית.

כשרואים את דמי מור מדברת למצלמה – הבחורים בטח נמסים. אבל אני מפהקת. זה ארוך, חוזר על עצמו, טרחני ומה-זה משעמם. אבל הרעיון עצמו: סרט ויראלי במראה ביתי עם דמי מור מדברת אליך בגובה העינים – הוא רעיון מעולה!

שימו לב לתשובה שבעלה אשטון קוצ'ר שלח כשלצידו – לא אחר מאשר האקס ברוס ויליס…


שימו לב שהאקס ברוס ויליס לצידו…!!

מאד אהבתי את התגובה של אשטון…הוא כזה מתוק.

וגם ברוס ויליס, נרתם למאמץ השיווק השתתף בסרטון משלו.

שזכה תוך יום ל- 15 אלף צפיות

בהתלבטות בין אשטון לבין ברוס – אני פעם בעד זה ופעם בעד השני.
טוב, אני בחורה…

האם תהיה היענות מצד הגולשים לחשוף בפומבי את רצונותיהם? ברור!
זו ההזדמנות של כל האקסהיביציוניסטים ברחבי העולם להציג את עצמם ולקבל לגיטימציה.
בסוף הקמפיין יערכו סרט מכל התגובות.

המהירות שבה הסרט זז ברשת מעלה כמה שאלות מעניינות:

האם הייתם צופים בסרט אם הייתה שם סתם בחורה יפה?
האם לסלבריטי'ס (או יותר נכון מגה-סלבריטי'ס) יש השפעה אמיתית על שינויים בהרגלי הצריכה של הציבור?
מה מרוויחה הלנה רובינשטיין מהמהלך השיווקי הזה? בטווח המיידי ובטווח הארוך?
שימו לב לכך שבשום מקום לא נאמר דבר על הבושם עצמו.

קמפיין הפרסום השגרתי עשוי בטוב טעם, מצולם להפליא – אבל מ..ש..ע..מ..ם!

היציאה הוויראלית מאידך, גורמת לעניין סביבו ומוציאה אותו מהדרך השגרתית הנהוגה בדרך כלל בפרסום מוצר חדש מהז'אנר המריח היטב. כי, כמה פעמים עוד אפשר לראות את אותה בחורה באותה פוזה עם אותו מבט בעיניים – כל פעם מנסה למכור לנו משהו אחר? ועכשיו בושם?

תרמית הפוטושופ הגדולה בתולדות האינטרנט, או רעיון שיווקי מתחכם.

עם או בלי קשר, הרשת גועשת בעקבות תצלום של דמי מור שהופיע בשער מגזין האופנה W, שגם הוא נולד במסגרת קמפיין הפרסום לבושם. אין מה להגיד – התמונה מחמיאה למור שמציגה בה גוף חטוב ונערי לאישה בגילה.

אבל, לא צריכים להיות חדי עין במיוחד כדי להבחין בדמיון הרב בין תמונת השער לתמונה של הדוגמנית הפולניה אנג'ה רוביק הצעירה מדמי מור ב- 21 שנים. מה שמעלה את החשד הסביר כי תמונת השער היא בעצם שילוב של גוף הדוגמנית הצעירה יחד עם פניה של מור.

במגזין לא אישרו ולא הכחישו.

מה אתם אומרים?